Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Ryczowie

Rekordy sportowe

REKORDY SPORTOWE SZKOŁY 

W ROKU SZKOLNYM  2016/2017


LEKKOATLETYKA

Bieg po kopercie – szkoła podstawowa

Klasa 4

Klasa 5

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

Wcisło Klaudia  32:03

   Ludwikowski

  Szymon  27:30

Karaś   Monika   24:51

Fryc  Patryk   27:02

Klasa 6

Dziewczęta

Chłopcy

Brania Wiktoria   25:07

Krężołek  Mateusz  23:37

 

Rzut piłką lekarską – szkoła podstawowa

Klasa 4

Klasa 5

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

 

 

Karaś   Monika

Fryc   Patryk

Klasa 6

Dziewczęta

Chłopcy

 

Krężołek  Mateusz   11,3 m

 

SKOK W DAL Z MIEJSCA OBUNÓŻ – szkoła podstawowa

Klasa 4

Klasa 5

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

 

 

Słowiak Zosia  185 cm

Bykowski Mateusz     165 cm

Stokłosa Radosław    165 cm

Klasa 6

Dziewczęta

Chłopcy

Krystian   Zuzanna   190 cm

Krystian   Mateusz   230cm

 

 

SKOK W DAL Z MIEJSCA OBUNÓŻ - gimnazjum

Gimnazjum – Klasa I                                      Gimnazjum – Klasa II

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

Ściera  Wiktoria

Szydłowski  Michał

Gierek Dominika

 

190cm

235cm

205cm

 

Gimnazjum – Klasa III

Dziewczęta

Chłopcy

Poślednik  Weronika

210cm

 

 

Rzut piłką lekarską 3 kg

     Gimnazjum I klasa                                            Gimnazjum – II klasa

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

 

Szymocha  Kamil

Macuda  Weronika

 

 

11 m

10,7 m

 

Gimnazjum – Klasa III

Dziewczęta

Chłopcy

Kamińska Dominika

7,6m 

 

 

BIEG PO KOPERCIE        

Gimnazjum I klasa

Gimnazjum – II klasa

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

Zuzanna Wąsik  0:28:14

Michał Szydłowski 0:22:54

Dominika Gierek 0:23:41

 

 

Gimnazjum – III klasa

Dziewczęta

Chłopcy

Klaja Sylwia          00:23:97

 


LEKKOATLETYKA

Bieg 60m  - szkoła podstawowa

Klasa 4

Klasa 5

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

Polanek Gabriela

 

Karaś Monika

Fryc Patryk

0:10:45

 

0:10:15

0:10:09

Klasa 6

Dziewczęta

Chłopcy

Gomólak Aleksandra

0:09:56

Krężołek Mateusz

0:09:50


Bieg  – szkoła podstawowa

Klasa 4 – 1okrążenie – 171m

Klasa 5 – 1okrążenie- 171m

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

 

 

Słowiak Zofia

Fryc Patryk

 

 

0:32:70

0:32:45

Klasa 6 – 2 okrążenia 342m

Dziewczęta

Chłopcy

Mędrysa Martyna

Krężołek  Mateusz

01:09:26

01:09:30


Bieg  60m – gimnazjum

         Gimnazjum I klasa                                Gimnazjum – II klasa

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

ŚcieramWiktoria

Szydłowski Michał

Gierek Dominika

Michalec Stanisław

0:10:34

0:08:44

0:09:24

0:08:07

 

Gimnazjum – Klasa III

Dziewczęta

Chłopcy

Klaja Sylwia

Michał Klaja

00:09:70

0:07:14


Bieg na 2 okrążenia 342 m - gimnazjum

        Gimnazjum – Klasa I                                   Gimnazjum – Klasa II

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

Wąsik Zuzanna

Szydłowski Michał

Gierek Dominika

 

01:27:46

01:01:81

01:01:95

 

 

Gimnazjum – Klasa III

Dziewczęta

Chłopcy

Klaja Sylwia

 

01:10:60

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2017
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Ważne strony